• Sleva

MARSÈLL baleríny

9 083 Kč
4 541 Kč -50%
Černá barva
100% Kůže
Výška podpatku 0,5cm 
Vyrobeno v Itálii 


velikost obuv
Barva
  • Černá
Počet

Ploché baleríny od Italské značky MARSÈLL na kožené podrážce s embosovaným logem na stélce a čtvercovou přední částí.

Marsèll byl založen v roce 2001 jako výraz nové řemeslné kultury. Obuv se zaměřuje na řadu výzkumů zaměřených na posouvání hranic tradice v rámci hnutí za dekonstrukci kontrakultury. Cvičení v čisté kreativitě: skica se díky šikovnému a inteligentnímu tvarování materiálů přemění na příslušenství.

Díky důvěrné znalosti nejlepších materiálů, pohledu na vyvážení různých prvků a přímé kontrole nad výrobou si Marsèll vybudoval celosvětovou perfekcionalitu. Charakter značky je definován formami a povrchovými úpravami jejích produktů - kontrastní odstíny, syrové střihy, různé textury - vše vytvořené ve vlastním ateliéru. Každý kus je přísně ručně vyroben odborníky a odbornicemi z dílny Marsèll v oblasti Riviera del Brenta poblíž italských Benátek.

Znalosti a kreativita jsou ústředními hodnotami značky a společnost Marsèll, a tak nepřekvapivě aktivně podporuje mladé umělce od jejího založení prostřednictvím Marsèlleria, multidisciplinárního výstavního prostoru, který má klíčovou roli v komunikační strategii značky. Již více než deset let neziskový projekt produkuje výstavy, představení a různé umělecké podniky a ctí maximální autentičnost svobody projevu.

MARSÈLL

MW5885-40
1 Položka

16 dalších produktů ve stejné kategorii:

Nahoru